Kontaktujte nás: +420 774 004 641 | obchod@woudink.com
0 Kč

Informace o školení programu Woudink®

  • Školení (celkem 6 hodin) se skládá ze 3 teoretických bloků a 2 praktických bloků. Jako přednášející vystoupí fyzioterapeut (Mgr. Jiří Nežádal - facebook ), vystudovaná fyzioterapeutka a lektorka s více než 20ti letou praxí Mgr. Lenka Fasnerová a student biomechaniky v postgraduálním programu Mgr. Lukáš Ondra. Praktický blok se skládá ze 2 částí, tedy tréninkových jednotek (3h celkem), kde si vyzkoušíte variace cvičení na Woudie ve funkčním tréninku, silovém tréninku, balančním tréninku, náročném kondičním tréninku a další části, kterou tvoří trénink s prvky jógy, aerobiku, body form, pilates a komplexní protažení za pomoci Woudie. Mezi tréninkovými jednotkami bude zařazena pauza na občerstvení.

  • Získáte přehled o podstatě a filosofii cvičení na Woudie, správné technice a výběru cviků, podstatné informace o funkčním a core tréninku, zapojení a přetěžování jednotlivých svalových skupin, správném zapojení HSS (hluboký stabilizační systém) a správném stereotypu dýchání, využití Woudie ve fyzioterapii, o možnostech cvičení na Woudie, managementu tréninkové jednotky a zásobník cviků pro vaši praxi. Po skončení můžete Vaše dotazy konzultovat s lektory Lenkou Fasnerovou a Lukášem Ondrou. Jako výstup obdržíte osvědčení o absolvování školení a souhrn základních informací získaných během školení. Také je možný osobní odběr objednaných prken Woudie z našeho e-shopu!!!

Woudink® - Houpeme se ke zdraví

Woudink® - Houpeme se ke zdraví

Woudink® je především hravá a nenásilná forma posilování v intuitivním houpavém pohybu, který si zamilujete. Díky balančním vlastnostem Woudie využíváte k pohybu střed těla, tedy optimálně zapojujete všechny svaly hlubokého stabilizačního systému (HSS), což vede k zlepšení vašich balančních a koordinačních dovedností a zlepšení vaší postury. Woudink® také učí správnému dechovému stereotypu, což je přímo spojeno se správnou funkcí hlubokého stabilizačního systému. Pro náročnější je možné využít neomezené množství závaží a dalších fitness pomůcek, které posunou váš trénink o další level výše.

zapojení HSS

Objednávejte v našem e-shopu!

Pro veškeré další informace se nás prosím nebojte  kontaktovat na adrese info@woudink.com. Rádi odpovíme na Vaše dotazy či nabídky spolupráce. 

klikněte pro vstup do E-shopu