Kontaktujte nás: +420 774 004 641 | obchod@woudink.com
0 Kč

Kdo jsme a proč to děláme?

Tým woudie je tvořen Lenkou Fasnerovou a Lukášem Ondrou. Lenka Fasnerová je vystudovaná fyzioterapeutka a již déle než 20 let působí v oblasti volného času, fitness a podpory zdraví u dětí, dospělých i seniorů. Během svého aktivního životá stíhá vychovávat 3 děti a naplo se věnuje i školení a výuce. Lukáš Ondra je postgraduální student Kinantropologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Již 6 let se věnuje podpoře zdraví a oblasti fitness. Je aktivním sportovcem a v současnosti se zabývá biomechanikou pohybu člověka, především v prostředí sportu a v rehabilitaci.

Projekt Woudie vznikl jako výsledek profesní orientace obou autorů. Cíl je nalézt pohybovou aktivitu, kdy její provedení bude zábavné, intuitivní, nenásilné a přirozené a na druhou stranu bude mít zdravotní benefity a může být plnohodnotně využívána v tréninku dětí, dospělých i seniorů. Tohle se u Woudie povedlo a my doufáme, že i vy budete s širokou nabídkou a využitelností Woudie spokojeni.

Woudink® - Houpeme se ke zdraví

Woudink® - Houpeme se ke zdraví

Woudink® je především hravá a nenásilná forma posilování v intuitivním houpavém pohybu, který si zamilujete. Díky balančním vlastnostem Woudie využíváte k pohybu střed těla, tedy optimálně zapojujete všechny svaly hlubokého stabilizačního systému (HSS), což vede k zlepšení vašich balančních a koordinačních dovedností a zlepšení vaší postury. Woudink® také učí správnému dechovému stereotypu, což je přímo spojeno se správnou funkcí hlubokého stabilizačního systému. Pro náročnější je možné využít neomezené množství závaží a dalších fitness pomůcek, které posunou váš trénink o další level výše.

zapojení HSS

Objednávejte v našem e-shopu!

Pro veškeré další informace se nás prosím nebojte  kontaktovat na adrese info@woudink.com. Rádi odpovíme na Vaše dotazy či nabídky spolupráce. 

klikněte pro vstup do E-shopu