Kontaktujte nás: +420 774 004 641 | obchod@woudink.com
0 Kč

Pro koho je určeno?

Woudie doporučujeme užívat od útlého dětství do doby, kdy sami již nebudete schopni díky artróze a dalším onemocněním spojeným se stářím udržet rovnováhu ve stoji a může vám tedy pouze sloužit jako dekorace do vaší domácnosti. Jelikož ale program Woudink pomáhá předcházet a oddalovat všechny negativní vlivy spojené se stárnutím, věříme, že jej každý bude využívat co nejdéle to jen půjde. Samotné cvičení na Woudie není nic těžkého, právě naopak se jedná o intuitivní houpavý pohyb, který baví a díky němuž je i optimálně zapojeno velké množství svalových skupin. Doufáme, že si budete Woudie užívat stejně tak, jako my! 

Woudink® - Houpeme se ke zdraví

Woudink® - Houpeme se ke zdraví

Woudink® je především hravá a nenásilná forma posilování v intuitivním houpavém pohybu, který si zamilujete. Díky balančním vlastnostem Woudie využíváte k pohybu střed těla, tedy optimálně zapojujete všechny svaly hlubokého stabilizačního systému (HSS), což vede k zlepšení vašich balančních a koordinačních dovedností a zlepšení vaší postury. Woudink® také učí správnému dechovému stereotypu, což je přímo spojeno se správnou funkcí hlubokého stabilizačního systému. Pro náročnější je možné využít neomezené množství závaží a dalších fitness pomůcek, které posunou váš trénink o další level výše.

zapojení HSS

Objednávejte v našem e-shopu!

Pro veškeré další informace se nás prosím nebojte  kontaktovat na adrese info@woudink.com. Rádi odpovíme na Vaše dotazy či nabídky spolupráce. 

klikněte pro vstup do E-shopu